DCM321835V1-103NHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DCM321835V1-103NHF
Description
-55℃~+130℃ 1.5kV 10mH@10kHz 155mΩ 2 250V 3A - Common Mode Filters ROHS