RN-1/2W-820KΩ±2%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
RN-1/2W-820KΩ±2%T
JLCPCB Part #
C714688
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 700V 820kΩ ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS