RN-1/2W-51KΩ±2%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
RN-1/2W-51KΩ±2%T
JLCPCB Part #
C714685
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 500mW 51kΩ 700V ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS