RI40-2W-10MΩ±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
RI40-2W-10MΩ±5%T
JLCPCB Part #
C714682
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 2W Glass Glaze Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS