RI40-1/4W-30MΩ±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
RI40-1/4W-30MΩ±5%T
JLCPCB Part #
C714669
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30MΩ Glass Glaze Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS