RI40-1W-100KΩ±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
RI40-1W-100KΩ±5%T
JLCPCB Part #
C714538
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W Glass Glaze Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS