KNP5WS-22Ω±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
KNP5WS-22Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714525
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS