KNP1/4W-10Ω±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
KNP1/4W-10Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714497
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 250mW Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS