MOF5WS-22Ω±5%T
MFR.Part #
MOF5WS-22Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714485
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS