MOF5WS-10Ω±5%T
MFR.Part #
MOF5WS-10Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714482
Description
10Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS