MOF2WS-220Ω±5%T
MFR.Part #
MOF2WS-220Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714412
Description
220Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS