MOF2WS-43Ω±5%T
MFR.Part #
MOF2WS-43Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714406
Description
2W 43Ω Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS