CF3WS-15KΩ±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
CF3WS-15KΩ±5%T
JLCPCB Part #
C714383
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ 15kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS