CF1/4W-1.3MΩ±5%T52
Extended
- Manufacturer
- Huaxing Mechanical-Elec.
- MFR.Part #
- CF1/4W-1.3MΩ±5%T52
- JLCPCB Part #
- C714347
- Package
- Plugin,D2.3xL6.5mm
- Description
- -1500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.3MΩ 250V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS