CF1/6W-15KΩ±5%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
CF1/6W-15KΩ±5%T52
JLCPCB Part #
C714234
Package
Plugin,D1.8xL3.2mm
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ 15kΩ 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS