CF1/6W-2.7KΩ±5%T52
Extended
- Manufacturer
- Huaxing Mechanical-Elec.
- MFR.Part #
- CF1/6W-2.7KΩ±5%T52
- JLCPCB Part #
- C714225
- Package
- Plugin,D1.8xL3.2mm
- Description
- -1500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+125℃ 167mW 2.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS