CF1/6W-510Ω±5%T52
MFR.Part #
CF1/6W-510Ω±5%T52
JLCPCB Part #
C714216
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+125℃ 167mW 510Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS