MF3WS-240KΩ±1%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MF3WS-240KΩ±1%T
JLCPCB Part #
C714199
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
240kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS