MC18FA301J-TF
MFR.Part #
MC18FA301J-TF
JLCPCB Part #
C6589861
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 300pF 4.5mm ±5% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS