MC12FA510J-F
MFR.Part #
MC12FA510J-F
JLCPCB Part #
C6589815
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 3.2mm 51pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS