MC12FA301J-TF
MFR.Part #
MC12FA301J-TF
JLCPCB Part #
C6589806
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 3.2mm 300pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS