MC08EA240J-F
MFR.Part #
MC08EA240J-F
JLCPCB Part #
C6589643
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 24pF 2mm ±5% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS