MF1/4W-20KΩ±1%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MF1/4W-20KΩ±1%T52
JLCPCB Part #
C714021
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS