EKZM250ELL102MJ25S
MFR.Part #
EKZM250ELL102MJ25S
JLCPCB Part #
C713858
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 25V 25mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS