APXG200ARA561MJA0G
MFR.Part #
APXG200ARA561MJA0G
JLCPCB Part #
C713851
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-55℃~+105℃ 10.3mm 10mm 15000hrs@105℃ 18mΩ 20V 4.1A@100kHz 560uF Polymer ±20% SMD,D10xL10.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS