EKZM160ETD471MHB5D
MFR.Part #
EKZM160ETD471MHB5D
JLCPCB Part #
C713835
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 16V 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS