J115F31AL240VACS
MFR.Part #
J115F31AL240VACS
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 240V 40A AgSnO2 - Power Relays ROHS