J115F21C240VACS
MFR.Part #
J115F21C240VACS
JLCPCB Part #
C6578202
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 240V 40A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS