J115F11CH24VDCS61.5U
MFR.Part #
J115F11CH24VDCS61.5U
JLCPCB Part #
C6578186
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 24V 50A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS