IPP60R040S7XKSA1
MFR.Part #
IPP60R040S7XKSA1
JLCPCB Part #
C6577191
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 245W 3.127nF 40mΩ@12V 4V 600V 83nC@12V TO-220-3 MOSFETs ROHS