IPP120N10S405AKSA1
MFR.Part #
IPP120N10S405AKSA1
JLCPCB Part #
C6577188
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 120A 190W 3.5V@120uA 5.3mΩ@100A,10V 6.54nF@25V 91nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS