IPP019N06NF2SAKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP019N06NF2SAKMA1
JLCPCB Part #
C6577185
Package
TO-220-3-U05
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 108nC@10V 185A 3.3V 3.8W 60V 63pF 7.3nF N-Channel TO-220-3-U05 MOSFETs ROHS