IPB600N25N3GATMA1
MFR.Part #
IPB600N25N3GATMA1
JLCPCB Part #
C6577157
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 136W 2.35nF@100V 250V 25A 29nC@10V 4V@90uA 60mΩ@25A,10V TO-263-3 MOSFETs ROHS