CT81N11Y5P1B472KSEAT0
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT81N11Y5P1B472KSEAT0
JLCPCB Part #
C6575044
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 4.7nF 5mm Y5P ±10% Plugin,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS