EKYA250ELL102MJ20S
MFR.Part #
EKYA250ELL102MJ20S
JLCPCB Part #
C711663
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS