EKMG100ELL222MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG100ELL222MJ20S
JLCPCB Part #
C711659
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 10mm 2200uF 5mm 760mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS