EMZE500ARA101MJA0G
MFR.Part #
EMZE500ARA101MJA0G
JLCPCB Part #
C6549017
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-25℃~+105℃ 10.3mm 100uF 10mm 268mA@120Hz 50V 8000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS