EMVE251ARA4R7MKE0S
MFR.Part #
EMVE251ARA4R7MKE0S
JLCPCB Part #
C6548989
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 13.5mm 250V 4.7uF 65mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS