ELXQ401VSN681MA50W
MFR.Part #
ELXQ401VSN681MA50W
JLCPCB Part #
C6548576
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.39A@120Hz 35mm 400V 5000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors