EKMS601VSN121MR35S
MFR.Part #
EKMS601VSN121MR35S
JLCPCB Part #
C6547753
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 600V 930mA@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS