EKHJ421VSN361MR46M
MFR.Part #
EKHJ421VSN361MR46M
JLCPCB Part #
C6547706
Package
Plugin,D30xL48.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.68A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 360uF 420V 48.5mm ±20% 插件,D30xL48.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS