ECASD40J226M045K00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
ECASD40J226M045K00
JLCPCB Part #
C6547606
Package
2917
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 1A@100kHz 22uF 45mΩ 6.3V Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS