EFR32MG12P432F1024GL125-BR
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
EFR32MG12P432F1024GL125-BR
JLCPCB Part #
C6547536
Package
BGA-125(7x7)
Description
-102dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.8V 19dBm 2.4GHz 2Mbps 8.2mA 8mA SPI、UART、I2C、I2S BGA-125(7x7) RF Transceiver ICs ROHS