EFM32TG225F8-BGA48T
MFR.Part #
EFM32TG225F8-BGA48T
JLCPCB Part #
C6547492
Package
BGA-48(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.85V~3.8V 12bit 12bit 2KB 32 Bit 32MHz 37 8KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-48(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS