E36D200LPN193UA67U
MFR.Part #
E36D200LPN193UA67U
JLCPCB Part #
C6546334
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 19000uF 20V 35mm 67mm 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS