E32D101LPN622MA67U
MFR.Part #
E32D101LPN622MA67U
JLCPCB Part #
C6546295
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.7mm 35mm 6200uF 67mm ±20% 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS