E36D750LPN682TA92U
MFR.Part #
E36D750LPN682TA92U
JLCPCB Part #
C6545527
Package
Bolt,D35xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 35mm 6800uF 75V 92mm 螺栓,D35xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS