E36D750HPN643QDE3U
MFR.Part #
E36D750HPN643QDE3U
JLCPCB Part #
C6545500
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 143mm 28.6mm 63.5mm 64000uF 75V 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS