E36D251HPN321UAA5U
MFR.Part #
E36D251HPN321UAA5U
JLCPCB Part #
C6545424
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 250V 320uF 35mm 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS