CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20
MFR.Part #
CSM1Z-A5B2C3-150-4.0D20
JLCPCB Part #
C6538620
Description
-20℃~+70℃ 150Ω 20pF 4MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS